czwartek, Lipiec 27, 2017

Co to jest change management?

0

Zmiany, tak w życiu prywatnym jak i zawodowym, są jedynym pewnym elementem dzisiejszego otoczenia biznesowego. Firmy każdego dnia mierzą się z przekształceniami i zmianami zachodzącymi w ich mikro i makro-otoczenu. Przedsiębiorstwa przechodzą transformacje w mniej lub bardziej efektywny sposób i tylko od nich samych zależy w jakim stopniu zmiany wpłyną na jego dalsze funkcjonowanie. Jednak tylko odpowiednie podejście do zarządzania zmianami, czyli szeroko pojęty change management pozwoli firmom przetrwać nawet największe rynkowe perturbacje.

Jak budować lojalność w damskim zespole?

0

Lojalny, oddany i zadowolony pracownik to prawdziwy skarb dla pracodawcy. Z jednej strony dzięki swojej pracowitości, zaangażowaniu i wiedzy przynosi realny zysk – w postaci sprzedanych produktów czy usług – a z drugiej ma wpływ na budowanie atmosfery, funkcjonowanie zespołu, przepływ informacji, czyli na elementy, które choć mniej namacalne, jednak tak samo ważne w procesie funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Motywacyjny system efektywności – co to takiego?

0

Jesteś przedsiębiorcą, twoja firma przynosi zyski, sprzedajesz atrakcyjny produkt, a o zarządzaniu zespołem wiesz już prawie wszystko? Być może słyszałeś o skutecznych sposobach motywowania i nagradzania pracowników. Być może niektóre z tych rozwiązań wdrożyłeś nawet do swojego biznesu. Wobec tego pora na kolejny krok. Jeśli twoja firma się rozrasta, planujesz nowe zatrudnienia, chcesz efektywniej zarządzać zespołem, potrzebujesz lepszych narzędzi motywacyjnych – zastanów się nad wdrożeniem spójnego systemu efektywnościowego.

Kantor internetowy – innowacja na rynku wymiany walut

0

Powszechny dostęp do internetu oraz korzystne zmiany w polskim prawie, jakie dokonały się na przestrzeni ostatnich kilku lat, stanowiły doskonałe podłoże dla rozwoju internetowych platform wymiany walut, które z niewielkich serwisów wyrosły na prawdziwych liderów tego sektora. Często wymieniasz walutę, dokonujesz dużych transakcji, a może prowadzisz własną firmę? Sprawdź, dlaczego warto zainteresować się usługami e-kantorów.

Korzystanie z dwóch aplikacji jednocześnie na jednym ekranie? Sprawdź, dlaczego warto kupić LG G6

0

Smartfon LG G6 to flagowy model koreańskiego producenta, dedykowany jego fanom i stworzony zgodnie z ich oczekiwaniami. Model nietani, bo w dniu premiery jego cena przekraczała 3000 zł, posiada kilka istotnych atutów, dla których warto zainwestować w to urządzenie. Co przekonuje do wydania sporej sumy pieniędzy na koreańskiego flagowca?

Efektywność marketingowa a nowoczesny plan komunikacji. Sprawdź, jak działają współczesne agencje mediowe

0

Innowacyjny marketing bazuje przede wszystkim na komunikacji. W jej obszarze można znaleźć sieć wzajemnie przenikających się powiązań. Agencje komunikacji marketingowej łączą w sobie wiele funkcji określających specyfikę indywidualnych planów ukazujących charakter uzyskiwania poszczególnych pułapów sukcesu. Aby powiedzieć o efektywności szeroko pojętych zamierzeń i celów, odpowiedzmy na pytanie: dlaczego nie warto stosować dotychczasowych metod pozwalających na umieszczanie zaprogramowanych treści reklamowych na stronach internetowych.

Sprawne zarządzenie magazynami dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu

0

Dzięki umiejętnemu i sprawnemu zarządzaniu firmowym magazynem możliwe jest zaoszczędzenie czasu, energii i pieniędzy. Prowadzenie dużego magazynu z szerokim asortymentem towarowym jest nie lada wyzwaniem, jednakże można ułatwić sobie to zadanie, inwestując w profesjonalny i funkcjonalny program magazynowy typu LoMag. Dostarcza od aktualnych informacji o wartości, stanie i lokalizacji poszczególnych towarów. Dlaczego warto?

E-sklep to nie tylko transakcja. System ERP w obsłudze przedsiębiorstw działających online

0

Podstawą działania wielu sklepów internetowych jest tzw. informatyczny system sprzedażowy. Jego główne elementy składowe to interfejs klienta i moduł transakcyjny. Wspólnie umożliwiają one obsługę dwóch podstawowych funkcji e-sklepu: przeglądanie produktów oraz dokonanie transakcji.

Hosting współdzielony czy dedykowany?

0

Hosting współdzielony to najtańsza opcja na rynku, jednak ma niewielkie możliwości oraz małą elastyczność. Klient ma do dyspozycji małą przestrzeń dyskową i pamięci RAM. Dlatego jest to usługa skierowana do małych firm oraz stron wizytówkowych. Hosting dedykowany natomiast to przeznaczenie zasobów całego serwera dla jednego użytkownika. Ta usługa jest skierowana do serwisów aukcyjnych, portali lub stron generujących wysoką liczbę unikalnych użytkowników.

Na co zwrócić uwagę, gdy już posiadasz sklep internetowy?

0
Na co zwrócić uwagę, gdy już posiadasz sklep internetowy?

Posiadając sklep internetowy, z pewnością najważniejszymi rzeczami w nim dla Ciebie jest dobry asortyment, szybka wysyłka i bezawaryjny system płatności. W tym ostatnim jest w stanie pomóc Ci system płatności Dotpay.