piątek, Listopad 17, 2017

Druk zaproszeń okolicznościowych – co warto wiedzieć?

0

Zaproszenia okolicznościowe zamawia się na różnorodne okazje. Są niezbędne w przypadku organizacji wesela, chrztu, Pierwszej Komunii Świętej, a coraz częściej także urodzin. Mogą być wykorzystywane również do celów biznesowych – jako zaproszenia na konferencje czy kursy.

Aplikacja dla twojej firmy – dlaczego warto ją mieć?

0

Nie ulega wątpliwości, że e-biznes cieszy się lawinowo rosnącą popularnością. Wiąże się to z coraz szybciej rosnącym tempem życia. Większość osób, zwłaszcza młodych, wiele spraw, które niegdyś zajmowały bardzo dużą ilość czasu, woli w prosty sposób załatwić za pomocą najróżniejszych aplikacji w smartphonie. Jest to jeden z najprostszych sposób przelanie pieniędzy, zapłacenie rachunków, czy nawet odbiór poczty służbowej.

Wielkoformatowy i skuteczny kanał reklamowy

0

Każda firma, niezależnie od tego czy działa na rynku od wielu lat, czy też stawia na nim pierwsze kroki, powinna zadbać o skuteczną kampanię marketingową. Reklama powinna przyciągać uwagę i na długo zapadać w pamięć, ponieważ jednak spoty emitowane w telewizji lub radiu często są pomijane przez odbiorców, warto poszukać innych kanałów zapewniających zamierzony efekt, jak np. reklama w kinie.

Audyt informatyczny – przeprowadzanie i rodzaje

0

Audyt informatyczny jest niezbędnym elementem, potrzebnym dla funkcjonowania współczesnej firmy. Jaka jest procedura jego przeprowadzania, jakie są jego rodzaje i właściwie dlaczego jest taki ważny – tego wszystkiego dowiesz się z tego artykułu.

Czy warto drukować spersonalizowane kalendarze?

0

Personalizowane kalendarze stają się coraz popularniejsze i są cenione zarówno przez firmy, jak i osoby prywatne. Jakie kalendarze opłaca się zamawiać i co możesz zyskać? Oto garść inspiracji i pomysłów na kreatywne kalendarze.

Jak zabezpieczyć się przed nieuczciwymi kontrahentami?

0

Chyba każda firma wie, że niezapłacone faktury mogą nieść za sobą poważne konsekwencje. Windykacja może być bardzo przykrym i kosztownym procesem.

„Wybrać ZUS czy OFE i ZUS?” – to jedno z najczęściej zadawanych pytań dotyczących emerytury. Podpowiadamy od czego uzależnić wybór

0

Przede wszystkim nasza decyzja nie wpłynie na całość odprowadzanej składki emerytalnej. Wybór ZUS czy OFE i ZUS, to tak naprawdę wybór gdzie ma być przekazywana część składki emerytalnej. Zgodnie z obowiązującym systemem emerytalnym ok. 85% składki obligatoryjnie pozostaje w ZUS w następującym podziale: ok. 63% jest księgowane na I filar i ok. 22% składki na subkonto II filaru. Jedyne na co mamy wpływ, to decyzja, gdzie pozostałe ok. 15% składki ma trafić, by zarabiały na naszą przyszłą emeryturę.

Na czym polega fenomen blogów modowych?

0

W Internecie są setki blogów modowych. Najlepsze z nich odwiedzane są codziennie przez tysiące osób. Ich właścicielki niekiedy zarabiają miesięcznie nawet 100 000 zł. Czym właściwie są blogi modowe? Są to zwykle strony prowadzone przez amatorki czyli dziewczyny, które lubią modę i ubrania.

Co to jest change management?

0

Zmiany, tak w życiu prywatnym jak i zawodowym, są jedynym pewnym elementem dzisiejszego otoczenia biznesowego. Firmy każdego dnia mierzą się z przekształceniami i zmianami zachodzącymi w ich mikro i makro-otoczenu. Przedsiębiorstwa przechodzą transformacje w mniej lub bardziej efektywny sposób i tylko od nich samych zależy w jakim stopniu zmiany wpłyną na jego dalsze funkcjonowanie. Jednak tylko odpowiednie podejście do zarządzania zmianami, czyli szeroko pojęty change management pozwoli firmom przetrwać nawet największe rynkowe perturbacje.

Jak budować lojalność w damskim zespole?

0

Lojalny, oddany i zadowolony pracownik to prawdziwy skarb dla pracodawcy. Z jednej strony dzięki swojej pracowitości, zaangażowaniu i wiedzy przynosi realny zysk – w postaci sprzedanych produktów czy usług – a z drugiej ma wpływ na budowanie atmosfery, funkcjonowanie zespołu, przepływ informacji, czyli na elementy, które choć mniej namacalne, jednak tak samo ważne w procesie funkcjonowania przedsiębiorstwa.