czwartek, Wrzesień 21, 2017

Audyt informatyczny – przeprowadzanie i rodzaje

0

Audyt informatyczny jest niezbędnym elementem, potrzebnym dla funkcjonowania współczesnej firmy. Jaka jest procedura jego przeprowadzania, jakie są jego rodzaje i właściwie dlaczego jest taki ważny – tego wszystkiego dowiesz się z tego artykułu.

Czy warto drukować spersonalizowane kalendarze?

0

Personalizowane kalendarze stają się coraz popularniejsze i są cenione zarówno przez firmy, jak i osoby prywatne. Jakie kalendarze opłaca się zamawiać i co możesz zyskać? Oto garść inspiracji i pomysłów na kreatywne kalendarze.

Jak zabezpieczyć się przed nieuczciwymi kontrahentami?

0

Chyba każda firma wie, że niezapłacone faktury mogą nieść za sobą poważne konsekwencje. Windykacja może być bardzo przykrym i kosztownym procesem.

„Wybrać ZUS czy OFE i ZUS?” – to jedno z najczęściej zadawanych pytań dotyczących emerytury. Podpowiadamy od czego uzależnić wybór

0

Przede wszystkim nasza decyzja nie wpłynie na całość odprowadzanej składki emerytalnej. Wybór ZUS czy OFE i ZUS, to tak naprawdę wybór gdzie ma być przekazywana część składki emerytalnej. Zgodnie z obowiązującym systemem emerytalnym ok. 85% składki obligatoryjnie pozostaje w ZUS w następującym podziale: ok. 63% jest księgowane na I filar i ok. 22% składki na subkonto II filaru. Jedyne na co mamy wpływ, to decyzja, gdzie pozostałe ok. 15% składki ma trafić, by zarabiały na naszą przyszłą emeryturę.

Na czym polega fenomen blogów modowych?

0

W Internecie są setki blogów modowych. Najlepsze z nich odwiedzane są codziennie przez tysiące osób. Ich właścicielki niekiedy zarabiają miesięcznie nawet 100 000 zł. Czym właściwie są blogi modowe? Są to zwykle strony prowadzone przez amatorki czyli dziewczyny, które lubią modę i ubrania.

Co to jest change management?

0

Zmiany, tak w życiu prywatnym jak i zawodowym, są jedynym pewnym elementem dzisiejszego otoczenia biznesowego. Firmy każdego dnia mierzą się z przekształceniami i zmianami zachodzącymi w ich mikro i makro-otoczenu. Przedsiębiorstwa przechodzą transformacje w mniej lub bardziej efektywny sposób i tylko od nich samych zależy w jakim stopniu zmiany wpłyną na jego dalsze funkcjonowanie. Jednak tylko odpowiednie podejście do zarządzania zmianami, czyli szeroko pojęty change management pozwoli firmom przetrwać nawet największe rynkowe perturbacje.

Jak budować lojalność w damskim zespole?

0

Lojalny, oddany i zadowolony pracownik to prawdziwy skarb dla pracodawcy. Z jednej strony dzięki swojej pracowitości, zaangażowaniu i wiedzy przynosi realny zysk – w postaci sprzedanych produktów czy usług – a z drugiej ma wpływ na budowanie atmosfery, funkcjonowanie zespołu, przepływ informacji, czyli na elementy, które choć mniej namacalne, jednak tak samo ważne w procesie funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Motywacyjny system efektywności – co to takiego?

0

Jesteś przedsiębiorcą, twoja firma przynosi zyski, sprzedajesz atrakcyjny produkt, a o zarządzaniu zespołem wiesz już prawie wszystko? Być może słyszałeś o skutecznych sposobach motywowania i nagradzania pracowników. Być może niektóre z tych rozwiązań wdrożyłeś nawet do swojego biznesu. Wobec tego pora na kolejny krok. Jeśli twoja firma się rozrasta, planujesz nowe zatrudnienia, chcesz efektywniej zarządzać zespołem, potrzebujesz lepszych narzędzi motywacyjnych – zastanów się nad wdrożeniem spójnego systemu efektywnościowego.

Kantor internetowy – innowacja na rynku wymiany walut

0

Powszechny dostęp do internetu oraz korzystne zmiany w polskim prawie, jakie dokonały się na przestrzeni ostatnich kilku lat, stanowiły doskonałe podłoże dla rozwoju internetowych platform wymiany walut, które z niewielkich serwisów wyrosły na prawdziwych liderów tego sektora. Często wymieniasz walutę, dokonujesz dużych transakcji, a może prowadzisz własną firmę? Sprawdź, dlaczego warto zainteresować się usługami e-kantorów.

Korzystanie z dwóch aplikacji jednocześnie na jednym ekranie? Sprawdź, dlaczego warto kupić LG G6

0

Smartfon LG G6 to flagowy model koreańskiego producenta, dedykowany jego fanom i stworzony zgodnie z ich oczekiwaniami. Model nietani, bo w dniu premiery jego cena przekraczała 3000 zł, posiada kilka istotnych atutów, dla których warto zainwestować w to urządzenie. Co przekonuje do wydania sporej sumy pieniędzy na koreańskiego flagowca?