Etui

Duża różnorodność etui sylikonowych zachęca do eksperymentowania i stylizowania telefonów na wiele oryginalnych sposobów. Prócz tradycyjnych etui transparentnych, w sprzedaży znajdziesz również pokrowce kolorowe, czarne i z nadrukami. W ofercie takich serwisów jak caseroom.pl znajdziesz również etui z opcją samodzielnego zaprojektowania nadruku. Możesz przygotować go z dostępnych grafik lub ozdobić prywatnymi zdjęciami.

Minimalistyczne etui uniwersalne

Najprostszym i jednocześnie najbardziej wszechstronnym modelem etui na telefon jest sylikonowa, przezroczysta lub jednokolorowa nakładka. Pokrowiec wykonany z elastycznego tworzywa sztucznego, zwłaszcza w wersji transparentnej, jedynie w minimalny sposób ingeruje w oryginalny wygląd urządzenia – wciąż widzimy naturalny kolor jego obudowy, logo marki czy nazwę. Uniwersalnym wyborem są także jednokolorowe nakładki, na przykład etui w wersji Black Matt, które dobrze komponują się z urządzeniami praktycznie każdej serii. Jeśli ubierzemy w nie telefon, zamaskujemy wszystkie cechy charakterystyczne jego obudowy, oczywiście pomijając umiejscowienie wycięcia na obiektyw aparatu. Gdy szukasz czegoś nieco bardziej ekstrawaganckiego, sklep caseroom.pl zapewnia możliwość pokrycia powierzchni czarnego lub transparentnego etui sylikonowego kolorowym lub monochromatycznych nadrukiem, w całości lub jedynie w części.

Dekoracyjne etui z nadrukiem

Zastosowanie pokrowca ozdobionego zdjęciem, zestawem fotografii lub grafiką zakrywającą jedynie fragment jego powierzchni to ciekawy sposób na personalizację telefonu i znaczącą modyfikację jego oryginalnego wyglądu. Takie serwisy jak https://caseroom.pl zapewniają możliwość przygotowania etui według własnego projektu, co jeszcze bardziej zwiększa ich oryginalność. Do przygotowania nadruku można wykorzystać gotowe grafiki dostarczane przez serwis lub wgrać własne zdjęcia i przy pomocy wybranego szablonu umiejscowić je w określonych punktach pokrowca. Nadruk może zająć całą powierzchnię etui lub jedynie jej fragment. Kolorowy nadruk można również uzupełnić okolicznościowym, samodzielnie zaprojektowanym napisem.

Wybór konkretnego modelu etui ma znaczący wpływ na wygląd telefonu. Jeśli nie chcesz zanadto ingerować w jego oryginalną formę, możesz sięgnąć po nakładkę prześwitującą, odsłaniającą kolor i znajdujące się na obudowie logo marki. Gdy chcesz zakryć obudowę urządzenia, ale nie chcesz, by telefon rzucał się w oczy, wybierz nakładkę jednokolorową. Jeżeli zależy Ci na większej personalizacji urządzenia, zamów etui z nadrukiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here