ITH udostępnia usługi internetowe dla firm w całej Polsce

0
419

ITH z powodzeniem zakończyło rozbudowę swojej infrastruktury internetowej pod koniec pierwszego kwartału 2023 roku, otwierając nowe przestrzenie kolokacyjne w Warszawie i Katowicach. Te obiekty dołączają do istniejących lokalizacji na Al. Jerozolimskich w Warszawie, Bytomiu i Krakowie. Wszystkie te miejsca są połączone za pomocą wydajnej sieci światłowodowej ITH, która umożliwia dostęp do bezpiecznego Internetu oraz transmisję danych.

Oferując naszym Klientom szeroką gamę obiektów kolokacyjnych, umożliwiamy im wybór optymalnego miejsca dla swojego sprzętu. W zależności od potrzeb Klienci mogą chcieć zbudować dodatkowe centrum danych w innym mieście lub mieć obiekt kolokacyjny blisko siedziby firmy, co ułatwia dostęp dla pracowników. Jesteśmy elastyczni i możemy zaoferować kolokację w dowolnym z naszych obiektów, nawet w kilku jednocześnie, w ramach jednej sieci korporacyjnej opartej na ITH Net. – mówi Niko Bałazy, CEO ITH.

ITH — finansowanie zakończone sukcesem

Założyciele ITH, Niko Bałazy i Jakub Jedynak, dążą do innowacji na rynku telekomunikacyjnym, oferując przedsiębiorstwom szeroką gamę usług ICT, takich jak Internet, kolokacja i hosting. Ich doświadczenie wynika z wieloletniej współpracy przy prowadzeniu innego operatora z Małopolski, którego sprzedali w 2017 roku.

Firma ITH zadebiutowała na rynku w 2020 roku, zdobywając zaufanie klientów poprzez oferowanie możliwości bezpłatnego przetestowania usług przez prawie rok. W kolejnych latach ITH poszerzyło swoje portfolio o platformę hostingową Kru.pl, a także przeprowadziło dwie rundy finansowania z udziałem krakowskiego funduszu B Capital ASI i znanego warszawskiego przedsiębiorcy.

ITH

Dzięki rozbudowanej infrastrukturze sieciowej, usługi ITH są dostępne w wielu miastach Polski, takich jak: Kraków, Rzezawa, Brzesko, Zielonki, Węgrzce, Katowice, cała aglomeracja śląska, Lublin, Lubin, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Zielona Góra, Rzeszów, Radom, Gdynia, Sopot, Łódź, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Opole, Szczecin, Toruń i Warszawa. Wsparcie finansowe i merytoryczne pozwala firmie ITH na dynamiczny rozwój i poszerzanie oferty.

Twoja firma potrzebuje niezawodnego dostawcy usług IT — wybierz ITH

ITH, współpracując z takimi firmami jak CCC, Solid Security, TUZ, Rosmann i Rage Quit Games, obecnie obsługuje ponad 10 000 klientów, dostarczając wiele usług IT. Wśród nich znajdują się Internet dla firm, łącza transmisji danych, kolokacja i serwery dedykowane, których używają między innymi hala Panattoni, galeria Odyseja w Brzesku oraz centra handlowe ATUT w całej Polsce.

Jednym z innowacyjnych projektów prowadzonych przez ITH jest ITH Ready, który zakłada podłączanie biurowców w całej Polsce do sieci ITH Net. W ramach tego projektu, zarówno najemcy, jak i właściciele oraz zarządcy budynków korzystają z takich korzyści jak:

 • Ujednolicona i uporządkowana infrastruktura budynkowa.
 • Szybka instalacja usług ITH Net.
 • Bezpłatne korzystanie z podstawowego i rezerwowego łącza.

Niko Bałazy, CEO ITH, podkreśla, że: firma jest jednym z niewielu elastycznych dostawców usług IT na rynku biznesowym, którzy specjalizują się w ciągłym dostosowywaniu się do potrzeb oraz rozwoju.

Niko Bałazy, CEO ITH
Niko Bałazy, CEO ITH

Oferta ITH obejmuje:

 • Internet dla firm.
 • Łącza transmisji danych.
 • Kolokacja i serwery dedykowane.
 • Telefonia IP, w tym wirtualna centrala.
 • Hosting i
 • Projektowanie i wdrażanie instalacji niskoprądowych oraz wewnętrznych sieci
 • NaaS — kompleksowe usługi sieci firmowych jako abonament.
 • Chmura publiczna.

Jakub Jedynak z ITH zaznacza, że: firma stawia na współpracę z wewnętrznymi zespołami IT swoich klientów, oferując wsparcie zamiast rywalizacji. Elastyczność usług ITH pozwala na łatwe i szybkie modyfikowanie parametrów oraz czasu trwania umowy, z możliwością wyboru między umowami długoterminowymi, na czas nieokreślony czy nawet w modelu pre-paid.

ITH prowadzi działalność na terenie całej Polski, a główne biura firmy znajdują się w Warszawie i Krakowie. Wśród długoterminowych planów ITH są otwarcie własnego Data Center w Małopolsce oraz debiut na giełdzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here