Jak zwiększyć liczbę followersów na Instagramie

We współczesnym świecie Internet jest bardzo ważny. W ciągu kilku lat zostało wprowadzonych wiele nowinek technologicznych, co można zauważyć w życiu codziennym. Mowa tutaj przede wszystkim o komputerach, laptopach, smartfonach czy tabletach. Z urządzeń tych korzysta coraz więcej młodych i starszych ludzi. Wykorzystywane są w pracy, w szkole jak i w domu.

Co możesz zrobić na tego typu urządzeniu? Na pewno surfować po Internecie, słuchać muzyki, robić zakupy, czytać książki i rozmawiać z bliskimi na całym świecie. Dlatego odległość nie jest dla nas przeszkodą. Powstały różne typy serwisów społecznościowych, takie jak Facebook i Twitter, aby łączyć się z innymi ludźmi. W tym artykule omówimy witryny takie jak Instagram – mówi ekspert Polskielajki.pl.

Jak zwiększyć liczbę followersów na Instagramie?

Zacznijmy od tego, że słowo followers oznacza nic innego jak obserwujących, a to na Instagramie jest przecież najważniejsze. Dlaczego? Każda osoba czy to aktor, piosenkarka czy zwykła osoba marzy o tym, aby jego profil miał bardzo dużo obserwujących. Jednak nie zawsze jest tak jak byśmy chcieli. Zwykłym użytkownikom ciężko jest zainteresować innych i zachęcić do obserwowania profilu. Czy można to jakoś zmienić? Oczywiście, że można.

Przede wszystkim trzeba bardzo dużo publikować. Codziennie przez cały tydzień. To jest ważne, jeśli chcemy zwiększyć liczbę Instagram followersów. Istotne jest także używanie różnych formatów postów. Chodzi tutaj przede wszystkim o tym, aby nagrać jakiś krótki film, jakiegoś live’a z miejsca gdzie obecnie się znajdujemy. Dzięki temu będziemy mogli zyskać więcej obserwujących.

Ważne jest też używanie hasztagów. Jeśli użyjemy bardzo sensownych hasztagów to nasze treści będą ukazywały się osobom, które interesują się daną tematyką.

Warto też dodawać wartościowe treści. Czy to o swoim życiu prywatnym, zawodowym, o zwierzętach czy o czymś innym. Trzeba czytelników i obserwatorów jakoś zachęcić.

Ponadto liczy się godzina dodawania postów. Jednak do tego potrzebne są statystyki z konta, kiedy obserwatorzy są najbardziej aktywni.

Fajne jest też organizowanie konkursów. Mowa tutaj o Zachęcaniu naszych obserwatorów do oznaczania swoich znajomych pod naszym postem konkursowym – dzięki temu trafisz do całkiem nowych osób.

W internecie można znaleźć rady na temat tego jak zaistnieć w social mediach. Na pewno zanim zaczniemy w ogóle działać na Instagramie to musimy zdecydować jaki ma być profil czy prywatny czy firmowy. Do tego warto dodać jakieś fajne, wyróżniające się zdjęcie oraz unikalny opis, który zachęci ludzi do obserwowania. Warto też ustawić swoje konto jako publiczne. Wtedy ludzie będą mieli większą swobodę w poruszaniu się po naszym profilu. Kolejnym bardzo istotnym krokiem jest promowanie naszego profilu gdzie tylko się da. Niech inni wiedzą, że masz konto na Instagramie. Co można umieszczać na nim? Najlepiej wstawiać tylko zdjęcia i robić to w środy i piątki. Warto korzystać z Insta Stories – to nic innego jak 24 godzinne relacje. Powinniśmy też komentować jak najwięcej postów. Wtedy też osoby odwdzięczą się tym samym i będą chętniej nas obserwować.

Metody na zwiększenie liczby obserwujących

Można całkowicie za darmo zwiększyć liczbę followersów. Jak to zrobić? W internecie istnieją wyspecjalizowane strony i aplikacje. Pozwolą nam one rozwinąć nasz profil na Instagramie w szybki i łatwy sposób. Do takich stron należą: Turbomedia, Mr. Insta, Poprey. Jeśli chodzi o aplikacje to wymieniamy: Getinsta. Inną metodą wartą zainteresowania jest korzystanie z tzw. botów. Są to aplikacje, które pozwalają zautomatyzować niektóre funkcje, które muszą być wykonywane ręcznie, takie jak polubienie, komentowanie lub śledzenie innych użytkowników. Do botów zaliczamy: Ingramer i FollowPlanner.

Dość nową metodą jest po prostu zakup followersów na stronie internetowej. W internecie można znaleźć polskie strony, gdzie taka usługa jest oferowana. Ceny wahają się od 16 zł za 100 followersów, aż do 10 000 followersów za 450 zł. Aby zakupić należy wybrać pakiet, podac nazwę konta, wybrać formę płatności i gotowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here