Powszechny dostęp do internetu oraz korzystne zmiany w polskim prawie, jakie dokonały się na przestrzeni ostatnich kilku lat, stanowiły doskonałe podłoże dla rozwoju internetowych platform wymiany walut, które z niewielkich serwisów wyrosły na prawdziwych liderów tego sektora. Często wymieniasz walutę, dokonujesz dużych transakcji, a może prowadzisz własną firmę? Sprawdź, dlaczego warto zainteresować się usługami e-kantorów.

Czy to się opłaca, czyli ile można zyskać

Kantory internetowe kuszą klientów przede wszystkim zdecydowanie niższymi spreadami walutowymi, dzięki którym wymiana walut jest bardziej opłacalna, niż w przypadku punktów stacjonarnych lub banków. Przykład – za kupno 100 franków szwajcarskich w tradycyjnym kantorze zapłacisz średnio 407,67 zł, w banku – 396,73 zł, zaś w e-kantorze – jedynie 388,26 zł (stan na połowę czerwca 2017). Liczby mówią same za siebie, a w przypadku transakcji, opiewających na wyższe kwoty, oszczędności są zdecydowanie większe. E-kantory to także rozwiązania wygodne, zapewniające maksymalne bezpieczeństwo transakcji oraz komfort klientów. Dzięki nim unikamy konieczności fizycznego stawienia się w oddziale, znika ryzyko, związane z przewożeniem dużych ilości pieniędzy.

Fritz Exchange – doświadczenie i innowacyjna oferta

Żeby dobrze poznać zasady, rządzące wymianą walut online, wzięliśmy pod lupę ofertę jednego z kantorów internetowych. Fritz Exchange działa na polskim rynku od 5 lat, jednak stoi za nim wiedza i praktyka marki Fritz Group, posiadającej ponad 20-letnie doświadczenie w sektorze usług finansowych. Firma jest zaliczana do grona podmiotów innowacyjnych – stworzyła pierwszy kantor automatyczny (więcej informacji na kantorautomatyczny.pl). Serwis posiada obsługę dedykowaną przedsiębiorcom zaś indywidualne podejście, łatwość przeprowadzania transakcji oraz bezpieczeństwo to cechy, które najbardziej cenią klienci.

Jak przebiegają transakcje online?

Wymiana walut w kantorze Fritz jest niesamowicie prosta i komfortowa. Przede wszystkim, usługi dostępne są przez 24 godziny na dobę, a 90% transakcji realizowanych jest w ciągu 15 minut. Żeby skorzystać z wymiany walut online, wystarczy posiadać dwa rachunki bankowe – pierwszy, prowadzony w złotówkach, zaś drugi – w wybranej walucie. Następnie należy zarejestrować się w serwisie, podając niezbędne dane – nad bezpieczeństwem operacji czuwają zaawansowane protokoły SSL, szyfrujące połączenia internetowe. Po zalogowaniu się wystarczy już tylko wybrać odpowiedni kurs i przelać środki na konto. Kantor Fritz Exchange pozwala na negocjowanie warunków w przypadku transakcji, opiewających na kwoty powyżej 10 tys. euro, warto więc skorzystać z pomocy doświadczonych traderów oraz ekspertów ds. rynków finansowych. Z usług firmy korzystają nie tylko przedsiębiorcy, ale również osoby, posiadające kredyty we franku szwajcarskim oraz klienci, zarabiający w obcych walutach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here