Steam Deck Valve

Jesteś fanem konsoli i komputerów? Masz dość tego, że możesz grać tylko w domu? Albo chcesz sprawić komuś najlepszy prezent? To coś właśnie dla Ciebie! Steam Deck to przenośna konsola Valve, czyli coś co zawsze możesz mieć pod ręką – a niewielka waga, na pewno ułatwi to zadanie.

Urządzenie Steam Deck umożliwia uruchomienie gier komputerowych, bez konieczności sięgania po laptopa czy komputer, dlatego idealnie sprawdzi się poza domem, w podróży, czy kiedy po prostu chcemy pograć nie wstając z łóżka. Bateria wytrzymująca do siedmiu godzin ciągłej gry – wytrzyma więc na wypadzie poza domem, bez konieczności ładowania. Plusem jest fakt, że będzie można podłączyć do niej klawiaturę, myszkę czy zewnętrzne wyświetlacze, jednak to nie będzie wymóg. Sterowanie odbywa się również poprzez wbudowany kontroler.

Bardzo dobra specyfikacja sprawi, że konsola przenośna Steam Deck od Valve będzie dużym konkurentem dla innych tego typu urządzeń. Na różnych portalach już można usłyszeć na jej temat same pozytywne opinie. Steam Deck pojawi się już w grudniu 2021 na sklepowych półkach, więc nie ma na co czekać! Czasz ucieka, a na stronce lowcygier.pl już możecie rezerwować zakup! Będzie to idealny prezent dla każdego kochającego gry, komputery i konsole. Tegoroczny hit elektroniki, który każdy powinien znać i mieć w swoim domu. Na platformie dostępne są trzy pakiety cenowe, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie – a na pewno coś wybierzecie!

Konsola jeszcze nie wyszła, a już o niej głośno – a Ty sam możesz przekonać się o co tyle zamieszania. Wystarczy, że wejdziesz w link podany powyżej – tam podane są szczegółowe specyfikacje konsoli (które gwarantuję! podbiją Twoje serce), oraz filmiki na temat Steam Deck od Valve. Warto zobaczyć, pokochać i kupić! Szukaliście prezentu na gwiazdkę, na urodziny lub inną okazję? To już nie musicie szukać. Do grudnia zostało niewiele czasu, a po konsolę ustawiła się już duża kolejka! Nie czekaj! Konsola z ekskluzywnym futerałem jest na wyciągnięcie ręki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here