Na co zwrócić uwagę, gdy już posiadasz sklep internetowy?

Posiadając sklep internetowy, z pewnością najważniejszymi rzeczami w nim dla Ciebie jest dobry asortyment, szybka wysyłka i bezawaryjny system płatności. W tym ostatnim jest w stanie pomóc Ci system płatności Dotpay.

Badając rynek e-commerce z pewnością nie raz widziałeś tą nazwę, bądź miałeś nawet do czynienia z tym systemem. Nic w tym dziwnego, to bardzo popularny system płatności wśród sklepów internetowych, przede wszystkim ze względu na wygodę i korzyści płynące z używania go.

Integracja sklepu internetowego z Dotpay

Integrując swój sklep internetowy z systemem Dotpay, masz dostęp do bardzo wielu metod płatności. Przeróżne kanały płatności, płatności kartą, przelewy w różnych walutach – to wszystko będzie dostępne właśnie poprzez Dotpay.

Cały system jest bardzo łatwy w obsłudze zarówno dla właściciela sklepu, jak i dla kupujących. Integracja sklepu internetowego z platformą zakupową jest banalnie prosta i jesteś w stanie zrobić to właściwie w kilka minut. Dotpay oferuje także wsparcie techniczne w właściwie każdej kłopotliwej sytuacji. Całe zarządzanie systemem płatności jest także bardzo proste i intuicyjne. W bardzo łatwy sposób otrzymasz wgląd do wszystkich rozliczeń, możesz także monitorować cały przepływ środków. Dodatkową korzyścią jest też otrzymanie raportu z wszystkimi danymi, w którym możesz dokładnie przyjrzeć się temu, jak funkcjonuje system Dotpay w Twojej witrynie. System jest całkowicie niezawodny, korzystając z niego masz gwarancje, że płatności na twojej stronie będą przebiegać właściwie bez żadnej komplikacji. Dotpay współpracuje z wieloma dużymi bankami, dzięki czemu płatności są naprawdę bezpieczne.

Bardzo dużym plusem jest też cena całego systemu. Nie musisz tutaj płacić żadnych abonamentów, Dotpay oferuje prowizyjny system rozliczeń. Jest on bardzo korzystny dla klientów i oczywiście zapewnia o wiele niższy koszt użytkowania tego narzędzia.

Najważniejszy jednak zawsze jest klient. Dla Twoich klientów Dotpay będzie także bardzo intuicyjny i wygodny. Proces płatności z Dotpay jest bardzo szybki i oferuje naprawdę dużo możliwości – pieniądze z konta klienta na konto sklepu wpływają błyskawicznie, a klient już po kilku minutach otrzymuje potwierdzenie płatności.

płatności e-commerce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here