Jaki jest najlepszy telewizor 70 cali? Nowoczesny, o świetnym designie i jeszcze lepszym obrazie, koniecznie z funkcją Smart. Trzeba przyznać, że jego zalety można wymieniać niemal w nieskończoność. Jednak za taką jakość trzeba zapłacić kilka tysięcy złotych, więc wybór nie może być chybiony. Poniżej wybraliśmy cztery modele – wśród nich na pewno znajduje się najlepszy telewizor 70 cali także dla Ciebie.

Najlepsze telewizory wiodących producentów sprzedają się jak świeże bułeczki, a nieustannie pojawiają się nowe modele. Innowacyjne rozwiązania i świetne technologie pobudzają naszą wyobraźnię, a doskonały obraz naprawdę zachwyca. Jeśli interesuje Was telewizor 4K Smart TV, mamy kilka typów. Wybór spośród nich będzie zapewne łatwiejszy niż w sklepie, gdzie ogromna liczba modeli przyprawić może o zawrót głowy. Oto najlepsze telewizory 70-calowe!

Samsung UE75MU7002T

Ten model Samsunga kosztuje około 10 000 złotych, ale za to oferuje najwyższą jakość obrazu. Krystalicznie czyste kolory, naturalne tonacje, imponująco intensywne kolory, świetnie doświetlone szczegóły, minimalistyczne wzornictwo to tylko kilka zalet tego telewizora. Dla wielu to najlepszy telewizor 4K Smart TV – można nim sterować za pomocą smartfona, udostępniać materiały multimedialne, a także cieszyć się bogatą kolekcją filmów, koncertów itd. A wszystko to obejrzysz w wysokiej rozdzielczości UHD 4K. To już niemal kinowy standard!

Sony Bravia 65XE7005

Za najlepsze telewizory uznajemy zwykle duże 70-calowe modele, ale warto wziąć pod uwagę także nieco mniejszy, o przekątnej ekranu 65 cali. Prezentowany telewizor Sony kosztuje około 5500 zł i będzie dobrym wyborem dla tych, którzy chcą wydać nieco mniej. Wśród jego zalet, poza ceną, warto wymienić też soczysty obraz, wyrazistość 4K, intensywne kolory oraz technologię High Dynamic Range HDR, która dba o to, aby nawet szczegóły były wyraziste. Oglądanie filmów sprawia wielką frajdę, ale gry na PlayStation wcale nie mniejszą! Telewizor 4K HDR od Sony sprawdzi się znakomicie także w tej roli!

LG 70UJ675

Skoro wybieramy najlepsze telewizory, nie może też zabraknąć modelu od LG. Świetna jakość idzie tu w parze z designem, więc warto zwrócić uwagę także na niego. Telewizor 70 cali sprawdzi się do oglądania filmów, koncertów i bajek, a także grania! Za około 7000 złotych można cieszyć się świetnym urządzeniem i Smart TV!

Panasonic TX-75EX780E

Telewizor 4K Smart TV od Panasonica to model 75-calowy, oferujący znakomity obraz. Najwyższej klasy 4K PRO HDR odwzoruje każdy szczegół filmu, a Studio Colour HCX2 wiernie odda wizję twórcy. Warto też pochwalić go za nowoczesny procesor 4K Studio Colour HCX2. Jednak poza jego możliwościami, trzeba też docenić design – ta seria prezentuje się znakomicie w nowoczesnych wnętrzach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here