Oprogramowanie do sklepu internetowego

Wybór oprogramowania to jedna z najważniejszych decyzji, które należy podjąć w czasie zakładania własnego sklepu internetowego. Można skorzystać z wielu możliwości, od bezpłatnych platform po rozwiązania dedykowane. Oto najpopularniejsze systemy.

Rozwiązania Open-Source

Jest to darmowe, gotowe oprogramowanie dla sklepów internetowych. Dodatkowe moduły i profesjonalne szablony są dostępne za niewielką dopłatą.

Presta Shop

Proste w obsłudze oprogramowanie, które cieszy się dużą popularnością. Posiada najważniejsze funkcjonalności z możliwością łatwego dodawania dodatkowych rozszerzeń.

WooCommerce

Jest to popularna wtyczka WordPress eCommerce. Dostępna za darmo, łatwa w obsłudze i dobrze zintegrowania z WordPressem.

Magento

Bardzo zaawansowany system, często stosowany przez większe firmy. Jest dosyć skomplikowany w obsłudze, ale ma rozbudowane możliwości, jest bardzo funkcjonalny i stabilny.

Oprogramowanie płatne

Zaletą takiego rozwiązania jest przede wszystkim rozbudowana funkcjonalność. Oprogramowanie płatne jest dostępne za opłatą jednorazową lub okresową.

Shoper

Rozbudowany system posiadający ponad 250 funkcji, ma prosty panel administracyjny. Dwa razy otrzymał nagrodę Ekomers dla Najlepszej Platformy Sklepowej. Dostępny jest na licencji SaaS lub samodzielnej.

Click Shop

Oprogramowanie przygotowane przez Home.pl. dostępne na licencji SaaS, zaprojektowane tak, aby ograniczyć do minimum ilość formalności przy uruchamianiu sklepu. Start ułatwia asystent konfiguracji.

IAI Shop

Bardzo rozbudowane oprogramowanie, zintegrowane z najważniejszymi systemami ułatwiającymi sprzedaż online. Gwarantuje bezawaryjność, bezpieczeństwo i sprawne działanie sklepu nawet przy bardzo dużej ilości zamówień. Dostępne jest na licencji SaaS.

Soteshop

Intuicyjne, proste w obsłudze oprogramowanie przeznaczone do sprzedaży na terenie Polski i Europy. Posiada 12 wersji językowych, które umożliwiają wejście z ofertą na rynki zagraniczne. Dostępne na abonament miesięczny lub po jednorazowym zakupie licencji.

Pełną listę polecanych systemów e-commerce znajdziesz na: http://www.sklepwinternecie.pl/oprogramowanie-sklepu-internetowego/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here