Rodzaje siedzisk reklamowych

Zarządzanie działalnością gospodarczą polega obecnie nie tylko na poprawie jej wydajności i nieustannym poszerzaniu oferty, ale sporo uwagi poświęca się  również kwestiom marketingowym. Wybierając narzędzia reklamowe, zwykle kierujemy się ich funkcjonalnością i estetyką. Z uwagi na fakt, iż wiele osób spędza sporą część dnia w pozycji siedzącej, na rynku pojawiły się w pełni komfortowe i różnorodne siedziska reklamowe, których obecność z pewnością doceni każdy potencjalny klient.

Leżaki reklamowe – stylowe i mobilne rozwiązanie

Na różnego rodzaju eventach plenerowych bądź branżowych, przy stoisku konkretnego producenta, często napotkamy leżaki reklamowe. Przy ich użyciu można w łatwy sposób zorganizować funkcjonalną i estetyczną przestrzeń marketingową – w dodatku bardzo niskim kosztem. Konstrukcja leżaka, w zależności od preferencji nabywcy, może być wykonana z aluminium lub drewna. To siedziska na tyle lekkie i poręczne, że niemal każdemu uda się swobodnie przenieść je z miejsca na miejsce. Dzięki możliwości złożenia, są też mało problematyczne w kontekście późniejszego transportu.

Logo producenta na tych siedziskach widnieje zazwyczaj na całej powierzchni  tkaniny. Potencjalny nabywca może zdecydować się również na montaż dodatkowej tkaniny, umieszczonej z tyłu leżaka w formie owiewki bądź połączonej z dolną belką leżaka. Wpłynie to na widoczność reklamy nawet w momencie, gdy siedzisko będzie zajęte np. przez klienta.

Krzesło reżyserskie – innowacyjny sposób na zwrócenie uwagi klienta

Niemal wszystkie krzesła, fotele czy pufy mogą w dzisiejszych czasach pełnić rolę siedziska reklamowego. Wystarczy w sposób efektowny i odpowiednio widoczny umieścić na nich logo konkretnej marki. Ostatnimi czasy, bardzo popularnymi na różnego rodzaju eventach nośnikami reklamy stały się krzesła reżyserskie. Gwarantują nieco bardziej formalną opcję przeprowadzenia rozmowy, dzięki czemu stają się ciekawą alternatywą dla leżaków.

W tym przypadku również istnieje możliwość wyboru pomiędzy konstrukcją aluminiową, a drewnianą. Logo umieszczane jest zazwyczaj na materiale oparcia, co dodaje takiemu krzesłu elegancji i sprawia, że jest ono bardziej widoczne z daleka.

Dmuchane siedziska reklamowe – wygoda i odpoczynek podczas targów branżowych

Dmuchane siedziska reklamowe

Każdy uczestnik targów bądź różnego rodzaju eventów branżowych, musi od czasu do czasu odpocząć. Wtedy liczy się dla niego przede wszystkim wygoda, a taką z pewnością zagwarantują siedziska pneumatyczne. Występują przeważnie w postaci puf, sof czy foteli, których komfort użytkowania jest na naprawdę wysokim poziomie. Mowa tutaj nie tylko o korzystaniu z takich siedzisk w czasie trwania wydarzenia, ale również o szybkim ich rozkładaniu i niezwykle łatwym transporcie. Po spuszczeniu powietrza, dmuchane siedziska zabierają naprawdę niewiele miejsca, przez co spora ich ilość z łatwością zmieści się nawet do bagażnika samochodu osobowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here