Wynajem sceny mobilnej - na co zwrócić uwagę

Każdy z Państwa organizując koncert rockowy, koncert muzyki poważnej, festyn, event, czy np.większe wystąpienie polityczne potrzebuje odpowiedniej, funkcjonalnej sceny na której wszystkie te wydarzenia miałyby się odbyć. Nie zawsze w miejscach, gdzie organizowane są takie imprezy dostępna jest scena i całe potrzebne do tego zaplecze. Scena to przecież punkt centralny każdego wydarzenia. Nawet mniejsze koncerty, czy eventy bez odpowiedniej sceny nie mają racji bytu, nie mówiąc już o wielkich, efektownych koncertach.

W takim wypadku fajnym i pomocnym rozwiązaniem jest coraz bardziej popularne w naszym kraju wynajęcie sceny mobilnej. To, w dzisiejszych czasach nie jest niczym trudnym ponieważ jest wiele firm zajmujących się wynajmem takich scen. Jednak na pewno wynajem sceny mobilnej nie należy odkładać na ostatnie dni, tygodnie, na ostatnią chwilę, gdyż najlepsze obiekty zwykle mają także długą kolejkę oczekujących.

Montaż i zniżki

W dzisiejszych czasach sceny mobilne montuje się dosyć szybko. Kiedyś były to toporne, ciężkie konstrukcje z długim ich montażem. Obecnie sceny mobilne składają się z lekkich, aluminiowych elementów i precyzyjnych konstrukcji. Mają wypoziomowane podesty, są niezwykle trwałe i mają stabilną przyczepność. Oczywiście są solidne, w pełni bezpieczne i dostosowane do różnych wariantów terenowych. Posiadają odpowiednie homologacje i atesty. Mają praktyczne, efektowne elementy, które świetnie komponują się z daną imprezą.
Takie sceny można ustawiać praktycznie w każdym miejscu .Przy wynajmie dodatkowym atutem jest także profesjonalne oświetlenie, czy nierzadko potrzebne praktyczne zadaszenie. Większość firm oferuje atrakcyjne zniżki przy wynajmie scen mobilnych na więcej niż jeden dzień. Mogą Państwo liczyć wtedy na lepszą, atrakcyjniejszą cenę, niż w wypadku jednej doby.

Rodzaje scen mobilnych

W ofertach firm wynajmujących mobilne sceny są oczywiście ich różne rodzaje, odmiany, wielkości i co za tym idzie odpowiednie do nich ceny. Są np. mini sceny z gabarytami 5 m x 5 m, małe sceny o gabarytach 7 m x 7 m, średnie sceny o niestandardowych wymiarach, sceny profilowane, zwykłe i z zadaszeniem, łukowe, dwuspadowe, wielospadowe o różnych wymiarach, sceny mobilne duże i sceny największe, które przeznaczone są raczej już do imprez masowych o wielkiej skali. Można też wynająć scenę z modułowymi podestami np. na instrumenty perkusyjne, czy dla orkiestry. Często podesty są ruchliwe z możliwością regulacji wysokości aż do 80 cm. Firmy wynajmujące dostosowują ich elementy konstrukcyjne do potrzeb koncertu oraz warunków przestrzennych. Dodatkowo wynająć można profesjonalną obsługę w zakresie działań przy imprezach, koncertach plenerowych, przy pokazach mody, odpowiednie nagłośnienie i fachowe oświetlenie.

Artyści

Trzeba pamiętać, że wykonawcom estradowym należy zapewnić jak najlepsze i w pełni bezpieczne poruszanie się po scenie, niezależnie od ich rodzaju, charakteru i pozycji w świecie rozrywkowym. Warto, więc zainwestować w profesjonalną, scenę mobilną, która pomoże Państwu w odpowiednim zorganizowaniu każdego wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here