Galaxy Watch3

Zegarki pokazujące jedynie godzinę należą już do przeszłości. Teraz królują smartwatche, czyli urządzenia łączące zegarek ze smartfonem. Właśnie pojawiła się wśród nich nowość – Galaxy Watch3, czyli sprzęt wzbogacony o najbardziej zaawansowane funkcje, które pozwalają monitoro-wać zdrowie swojego właściciela!

Smartwatch, czyli nowoczesny zegarek z wieloma dodatkowymi funkcjami, to bardzo przydatne urządzenie cenione nie tylko przez miłośników gadżetów i nowinek technologicznych. Teraz pojawił się nowy smartwatch Galaxy Watch3, który – zdaniem niektórych – ma szansę zrewolucjonizować rynek tych sprzętów na całym świecie. Co w nim takiego niezwykłego?

Nowoczesne technologie ukryte w zegarku

Galaxy Watch3 to smartwatch, który został wyposażony w precyzyjny obrotowy pierścień umożliwiający nawigowanie w aplikacjach. Do wyboru są dwa rozmiary: 45 i 41 mm, więc każdy może wybrać ten, który bardziej przypadnie mu do gustu. Nowy smartwatch Samsung ma atrakcyjną tarczę w kolorze lśniącego srebra, klasycznej czerni bądź szlachetnej miedzi. Cała konstrukcja jest bardzo szykowna i elegancka, a do tego unikalny obrotowy pierścień, dodaje jej charakteru.

Smartwatch Galaxy Watch3 dzięki czerwonej diodzie i promieniom podczerwonym jest w stanie oszacować poziom tlenu w krwiobiegu. Po co? Otóż ma to ogromny wpływ na wydolność organizmu. Dziki zegarkowi można więc stale kontrolować swoje zdrowie. Kolejną bardzo ważną funkcją, w którą wyposażony jest Galaxy Watch3, jest opcja wykrywania upadku. Smartwatch reaguje, gdy dojdzie do silnego upadku mogącego zagrażać zdrowiu czy życiu, wówczas wysyła sygnał SOS, podając naszą lokalizację.

Nowy Galaxy Watch3 potrafi też rejestrować cykle REM, czas snu i jego głębokość. Dzięki temu jest w stanie ocenić jego jakość. Samsung, by poprawić sen swoich użytkowników, nawiązał nawet współpracę z National Sleep Foundation, by móc mieć dostęp do wskazówek dotyczących wysypiania się. Nowy smartwatch Samsung został również wyposażony w ponad 120 programów do ćwiczeń w domu, by zachęcić swojego właściciela do aktywności fizycznej.

Ciekawy design

Producenci dawnych smartwatchy skupiali się głównie na wnętrzu urządzenia, obecnie wiadomo, że liczy się też design. Zegarek ten ma być bowiem nie tylko użytecznym gadżetem, ale też powinien pasować do różnych stylizacji. Galaxy Watch3 jest bardzo zgrabny, cieńszy i lżejszy od standardowego smartwatcha, a jego wyrafinowany wygląd zawdzięczamy zmniejszonej ramce. Istotny jest także wygląd paska, to często ten element sprawia, że zegarek nam się spodoba. Smartwatch Galaxy Watch3 ma skórzany, wysokiej jakości pasek. Skóra jest z wierzchu postarzana, by wyglądał jeszcze naturalniej, z kolei pod spodem została wzmocniona, by nie było odbarwień.

Hitem, jeśli chodzi o nowy smartwatch Samsung, jest unikatowy wzór tarczy. Można wybrać jeden spośród aż 40 dostępnych wzorów! Dzięki temu każdy może stworzyć swój idealny zegarek, który naprawdę będzie do niego pasował.

Wygoda i zabawa

Galaxy Watch3 umożliwia także otrzymywanie tekstów i zdjęć, a nawet podaje sugerowane odpowiedzi. Dzięki naklejkom Bitmoji komunikacja może być jeszcze zabawniejsza i przyjemniejsza. Producent pamiętał też o miłośnikach muzyki, dlatego sprzęt pozwala na uruchomienie aplikacji Spotify, gdy tylko tego chcemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here